تبـادل نـظر

سلام من پنچ سال پاک بودم مصرفم شیشه هروین بوده تو این پنج سال گاه گداری از رو فشارای عصبی بی کسی تنهای هرز گاهی رو به الکل میبردم تا اروم شم ارزوم این بود تشکیل همسر خونواده بدم چند جایم رفتم ولی جواب ندادن چون دست بالم خالی بود پشتی نداشتم کمکم کنه یه ادم تنها کار تن خاب درست سالم بودم ولی هر تلاشی کردم نشد میگن حکمته تا این که یه مشکلی مهل کارم پیش اومد از اون منطقه رفتم تا شیش ماه خودم سالم نگه داشتم ولی بار تنهای بی کسی و ارزو های که داشتم از درون داغونم میکرد البطه ناگفته نمونه میگن توجیه اینها ولی من میگم یه جورای خلعه نداشته هات پر میکنه ببین من چقد بد بختم که جای واسه رفتن ندارم چند باریم خود گشی کردم ولی نمیدونم چرا نشد ببینید چقد سخته پدرت ببینه داری خد کشی میکنی خیلی راه با یه جمله ببخشید ها فقط گفت به ک ..رم بمیره مهم نیست تو سن 11سالگی خونمون جدا کردن البطه با اسرار زن بابام سه چهار سال تول نکشید با کوشه کنایه زن پدرم کاری کرد که تو سن 21سالگی دربه در بشیم تازه اول بد بختیامون شروع شد تو پارک خوابیدن اونجایم یکی دو شب جا داشتم بعد رفتم زیر پل خوابیدن شروع احتیادم تازه اغاز شد جای همه چیزای نداشتم پر کرد به هیچی فکر نمیکردم فقط مصرف کنم ارامش داشته باشم ده سال مصرف کردم اولین موادم سه دود یا همون کراک بعد حروین سال 85شیشه شروع کردم تنها چیزی که مصرف نکردم تریاک شیره حال نمیداد بیست سه بار گمپ گرفتم ترکم دادن دوست داشتم سالم بمونم وقتی یادم میومد که جای و کسی منتظرم نیست دوباره شروع میکردم این پنج سالم که پاک موندم یه حامی کمکم کرد خونه اجاره کرد برام به دوستاش سفارشم کرد کار بدنم پنج سالی با یکی از اشناهای حامیم به جر عت حاضرم بگم جای پدر مادر برادر حتا خواهر برام بود از لحاظ مالی تا اونجای که میتونست کمکم میکرد به همین خاطر مشکلی که برام پیش اومد یه جورای اگه از اونجا نمیرفتم واسه حامیم یا درستش پدر مادرم برادرم خواهرم غم خوارم پیش میومد الانم دوباره همون ادم چهار ماه پیش از کارتن خوابی نجاتم داده اوردتم پیش خودش و با کلی مشکلات که نمیشه گفت .....کسی هست واقعاا بتونه کمکم کنه در حال حاظر نه کار دارم نه منزلی شبها تو مغازه میخابم البطه با گوشه کنایه های اطرافیان حامیم ولی من بهش نگفتم که دور بریاش برام میگن میخام فکرش در گیر نباشه اگه بتونم یه سرمایه ده ملیونی جور کنم به یه کار بزنم سخت هست ولی با تلاش به اومید خدا شاید منم صاحب یه مغازه در حد بخور نمیری بشم این طوری فکرم ازاده (اگه کسی هست واسه کمک کردن بهم واقعاا اقای کردین اگم پولی هم کمک کنید پس میدمتون البطه خورده خورده تا بتونم بلند شم یاحق هرچیم گفتم به هرچی که میپرستید راست گفتم موفق پیروز باشید خالی از هر دق دقه و سر شار از انرژی مثبت برای زندگی و خوانوادتون یا حق
hasan.تک تنها بی پنها